Jak pomagamy

Kurs dla liderów

Edukacji Finansowej

Zacznij pomagać innym

Kurs Liderów Crown

Edukacja Finansowa Crown opracowała ten kurs w celu zapewnienia wartościowej i opartej na Piśmie Świętym edukacji w dziedzinie zasad świadomej konsumpcji, metod konstruowania budżetu oraz poradnictwa w zakresie zadłużenia finansowego. Kurs wyposaża uczestników w narzędzia umożliwiające stworzenie aktywnej i skutecznej służby nauczania Bożych zasad finansowych w kościołach i lokalnych społecznościach. Naucza on, jak dzielić się tymi zasadami, z wierzącymi i niewierzącymi znajdującymi się w trudnej sytuacji finansowej oraz umożliwia przyłączenie się do naszej sieci liderów Crown na całym świecie.

Zacznij nauczać biblijnych zasad zarządzania finansami

Zostań liderem Edukacji Finansowej Crown

KLC nie jest przeznaczony dla przypadkowych osób. Skierowany jest szczególnie dla liderów, którzy troszczą się o innych, i chcą pomagać w nauczaniu i stosowaniu biblijnych zasad finansowych rozwijając pracę w ramach EFCrown lokalnie, we wspólnotach i parafiach. Kurs ten prowadzi uczestników daleko głębiej niż typowe rozwiązania i rady dotyczące „powierzchownych” problemów wynikających z braku właściwego zarządzania osobistym majątkiem. Ujawnia problemy, które leżą u korzeni marnotrawstwa, rozrzutności i nieproduktywnych zachowań i pomaga przeciwstawić się im.

Obszerny zakres treści związanych z finansami

Kurs Liderów da Ci narzędzia do pomagania innym

Kurs ten powstał z myślą o dwóch szczególnych grupach odbiorców. Są to ludzie ze wspólnot i kościołów lokalnych, którzy pragną poznać podstawy niezbędne do rozpoczęcia „Służby Crown” w swoich wspólnotach oraz osoby pragnących podjąć się funkcji lidera w ramach Edukacji Finansowej Crown na konkretnym terenie.

Dni stacjonarnego szkolenia
2
Modułów tematycznych na platformie online
12
Dołącz do grona ponad 20 osób, które są Liderami Crown

Weź udział w kursie

Zarejestruj się dzisiaj