Jak pomagamy

Kompas Kariery

Wejdź na właściwą ścieżkę

Narzędzie, które pozwala określić predyspozycje zawodowe i trafnie wybrać kierunek edukacji, studiów i kariery zawodowej.

Kompas Kariery – Career Direct ®

Kompas Kariery Crown - Career Direct ® jako narzędzie badawcze oparte jest na biblijnych zasadach zarządzania talentami oraz wyposażone w nowoczesny system profilowania zawodowego utworzony przy użyciu wysoko zaawansowanych metod statystycznych.

Z Kompasu skorzystało prawie 200 000 klientów

Narzędzie rozwijane od ponad 20 lat

Kompas Kariery Crown został zaprojektowany z myślą o międzynarodowym wykorzystaniu.
Narzędzie testowe jest dostępne w osiemnastu językach. Test może być wykonany w jakimś języku a raport może na życzenie być wygenerowany w innym dostępnym języku. Klient otrzymuje przeszło 20- stronicowy spersonalizowany raport. Raport szczegółowy jest przejrzysty i łatwy do czytania, ale uchwycenie całej informacji w spójny obraz i wyciągnięcie z tego poprawnych wniosków co do najbardziej optymalnego kierunku w życiu wymaga pracy z doradcą lub coachem. Istnieją również dodatkowe zasoby, które pomagają klientom w badaniu różnych opcji edukacyjnych i zawodowych, które dopasowane są do ich unikalnego zawodowego kształtu.

Skorzystaj ze sprawdzonego narzędzia

Kompas Kariery pokazuje Ci unikalne możliwości rozwoju

Kompas Kariery stanowi unikalną pomoc w odkryciu osobistego potencjału klienta. Da Ci on wielowymiarowy, obszerny profil zawodowy - ponad 20 stronicowy raport, do którego można wrócić na dalszych etapach edukacji i kariery zawodowej. Jest to obiektywne narzędzie wspierania wyborów życiowych - spojrzenie z boku na plany, zamiary i ocenę ich w świetle wyników badań. Kompas Kariery dostarcza praktyczne wnioski dla ścieżki edukacji i kariery - znacznie większą pewność, że to co wybiera klient jest tym, do czego pasuje. Dzięki niemu uzyskasz poczucie pewności, że wykorzystujesz potencjał, jakim zostałeś obdarzony. Ponadto masz szansę na oszczędność pieniędzy i uniknięcie problemów z powodu nietrafionych decyzji, co do ścieżki edukacji i wyboru kariery zawodowej.

Dowiedz się więcej
Tygodni kursu
10
Godzin spotkań
10-20
Dołącz do grona ponad 2000 osób, które wzięły udział w Kursie Finansowym Crown

Weź udział w kursie

Zarejestruj się dzisiaj

Chcesz poczuć spełnienie zawodowe?

Kompas Kariery pomaga osobom na różnych etapach edukacji oraz rozwoju zawodowego.

Osoby uczące się

Kompas Kariery pomaga uczniom oraz studentom podejmować właściwe decyzje związane z wyborem ścieżki kształcenia.

Osoby aktywne zawodowo

Jeśli czujesz brak zawodowego spełnienia lub jesteś chwilowo bezrobotny, Kompas Kariery pomoże Ci odkryć właściwą ścieżkę rozwoju kariery na etacie lub we własnej firmie.

Osoby podejmujące decyzje

Jeżeli zaproponowano Ci awans lub zmianę stanowiska, Kompas Kariery pomoże Ci określić, czy jest to właściwa droga, która zapewni Ci zawodowe spełnienie.

Julia z WarszawyZrobiła Kompas Kariery

“Kompas pokazał mi że osoby które nie są twórcze są bardzo praktyczne i wierne w przestrzeganiu procedur. Dzięki temu dopiero w wieku 48 lat wyleczyłam się z kompleksów i w pełni zaakceptowałam siebie.”

Karolina21 lat

“Test Kompas Kariery Crown utwierdził mnie w moich wyborach dotyczących ścieżki zawodowej. Wyniki zachęciły mnie do działania i wiele doprecyzowały. ”

KatarzynaMaturzystka, 19 lat

“Kompas Kariery pomógł mi w wybraniu odpowiedniego dla mnie kierunku studiów, poszerzając wybór i jednocześnie upewniając w wybranych studiach nie tylko mnie, ale także moją rodzinę. ...uzmysłowił mi moje silne i słabe strony... dał mi doskonałą możliwość do bardzo wczesnego określenia ścieżki kariery, na której czułabym się spełniona i możliwość do korzystania z moich silnych stron. Szczerze polecam.”

Anna i DariuszRodzice

“Kompas Kariery zafundowaliśmy naszej dorosłej córce, która stanęła przed wyborem dalszego kroku studiów lub pracy po ukończeniu licencjatu. Spotkanie było okazją do udzielenia córce wielkiego wsparcia i dowartościowania jej zalet, talentów, kompetencji i kwalifikacji. Polecamy wszystkim rodzicom.”

Aleksandra Szurek Doradca zawodowy, coach

“Uważam Kompas Kariery za najlepsze narzędzie dlatego, że jest bardzo dokładny diagnostycznie, ale także bada 4 bardzo ważne elementy (osobowość, umiejętności, wartości i zainteresowania), które należy rozpatrzeć przy określeniu czyjegoś profilu zawodowego. ”

Wykorzystaj raport Kompasu Kariery w swoim życiu

Wyniki nie wskazują jednego konkretnego zawodu. Raport daje informację, która pomaga klientowi zrozumieć jego unikalny profil zawodowy i wybrać pracę, która dobrze do niego pasuje. Takie podejście jest bardzo dobre, ponieważ daje wybór ukazując kilka opcji pasujących do zainteresowań i talentów. Poprzez skorzystanie z części aplikacyjnej systemu Career Direct® klient będzie w stanie dokonać dobrego wyboru obszaru zawodowego. Ten proces uwzględniania umiejętności i zainteresowań w procesie wyboru zawodu może przydać się zarówno teraz, jak i w przyszłym zarządzaniu swoja karierą.

Chcę się umówić na spotkanie