Kompas Kariery ®

Zainteresowania Zawodowe

Umiejętności i Zdolności

Osobowość

Wartości

Kompas Kariery pokazuje Ci unikalne możliwości rozwoju

Skorzystaj ze sprawdzonego narzędzia

WYSZUKAJ TRENERA KOMPASU

Opinie

Zobacz korzyści z zastosowania Kompasu Kariery w swoim życiu! – Dołącz do grona zadowolonych klientów

Kompas pokazał mi że osoby które nie są twórcze są bardzo praktyczne i wierne w przestrzeganiu procedur. Dzięki temu dopiero w wieku 48 lat wyleczyłam się z kompleksów i w pełni zaakceptowałam siebie.

Julia z Warszawy

Test Kompas Kariery Crown utwierdził mnie w moich wyborach dotyczących ścieżki zawodowej. Wyniki zachęciły mnie do działania i wiele doprecyzowały.

Karolina21 lat

Kompas Kariery zafundowaliśmy naszej dorosłej córce, która stanęła przed wyborem dalszego kroku studiów lub pracy po ukończeniu licencjatu. Spotkanie było okazją do udzielenia córce wielkiego wsparcia i dowartościowania jej zalet, talentów, kompetencji i kwalifikacji. Polecamy wszystkim rodzicom.

Anna i DariuszRodzice

Często zadawane pytania

Od jakiego wieku można zrobić test Kompas Kariery®?

Wiekiem, w którym najwcześniej zaleca się zrobienie testu jest 8 klasa. Młody człowiek w takim wieku może siebie jeszcze dobrze nie znać, ale i tak warto go zrobić. Stoi on bowiem przed bardzo ważną decyzją o wyborze rodzaju szkoły i profilu klasy. Górnej granicy wiekowej nie ma.

Ile kosztuje test Kompas Kariery® wraz jego omówieniem przez certyfikowanego trenera?

Obecnie dostępne są dwa rodzaje testów Kompas Kariery®: edukacyjny i zawodowy. Koszt testu edukacyjnego jak i zawodowego wraz omówieniem przez certyfikowanego trenera Kompasu Kariery® nie ma ustalonej jednej ceny dla wszystkich trenerów. Ceny testów oferowane przez certyfikowanych trenerów wynikają z ich bardzo dużego doświadczenia zawodowego, wiedzy i specjalizacji. Proponujemy skorzystać z wyszukiwarki trenerów https://careerdirect.org/find-consultant?language_code=PL lub wyszukiwarki google, aby wyszukać strony internetowe prowadzone przez trenerów.

Czy test Career Direct® różni się czymś od testu Kompas Kariery®?

Nazwa testu Carrier Direct® oraz Kompas Kariery® (występujący także pod nazwą Kompas Kariery Crown®) jest tym samym testem. Nazwa Kompas Kariery® jest nazwą zastrzeżoną, która jest spolszczeniem nazwy Carrier Direct®. Test pod taką nazwą występuję na całym świecie poza Polską, głównie w krajach anglojęzycznych.

Czy po zrobieniu testu Kompas Kariery® wyjdzie coś czego nie chcę robić?

Nie. W teście ponad 300 pytań poświęconych jest Twoim zainteresowaniom. Wspólnie wypracowana z trenerem rekomendacja będzie zgodna z Twoimi zainteresowaniami. Tylko w bardzo rzadkiej sytuacji, gdy zainteresowania kompletnie nie przystają do Twojego potencjału, trener zaproponuje coś co pasuje do osobowości i umiejętności a niekoniecznie do zainteresowań.

Co w sytuacji, jeżeli ja siebie dobrze nie znam?

Dzięki wynikom z testów poznasz siebie dużo lepiej! Jeżeli Twoja samoocena jest nieco zaburzona, spróbujemy ją zobiektywizować pytając o Twoje cechy osobowości osoby Ci bliskie i analizując Twoją wcześniejszą historię życia.

Czy wyniki testu można zmanipulować?

Tak. Każdy test psychologiczny może zostać zmanipulowany. Test Kompas Kariery® jest trudno zmanipulować, bo kilka razy pytamy o to samo i nie można poprawiać raz udzielonej odpowiedzi. Czasami jednak taka sytuacja występuje.

Czy warto robić test, gdy już jestem po pięćdziesiątce?

Warto zrobić test wtedy, gdy jest jakaś realna możliwość lub konieczność wykonania zmiany zawodowej.

Możliwość zmiany występuje wtedy, gdy człowiek jest w stanie się czegoś nowego nauczyć. Konieczność występuje wtedy, gdy człowiek wychodzi z wypalenia zawodowego lub stracił pracę z powodu braku predyspozycji.

Zaproponowano mi stanowisko kierownicze i trochę się waham. Czy warto skorzystać z Kompasu Kariery®?

Jak najbardziej. Wyniki tego testu pokażą, czy będziesz pasować do stanowiska związanego z zarządzaniem ludźmi.

Jestem obecnie osobą bezrobotną czy mogę otrzymać zniżkę na przeprowadzenie testu Kompas Kariery®?

Tak możliwość istnieje. Po wysłaniu zgłoszenia i kontakcie z trenerem Kompasu Kariery® proszę o przekazanie takiej informacji, która daje możliwość udzielenia zniżki.

Kiedy nie jest rekomendowane wykonywanie testu Kompasu Kariery?

Nie rekomendujemy wykonywania testu Kompasu Kariery tak samo jak i innych testów psychologicznych w sytuacjach opisanych poniżej.

  1. Problemy hormonalne – szczególnie, gdy dawka jest jeszcze nieuregulowana
  2. Poważne problemy ze zdrowiem psychicznym
  3. Depresja – przyjmowanie leków antydepresyjnych
  4. Wysoki poziom stresu
  5. Zbyt młody wiek (poniżej 14 roku życia)
  6. Brak możliwości przeprowadzenia zmiany zawodowej
  7. Wysoka satysfakcja z obecnej pracy
Aktywnych trenerów
90
Klienci z Polski
10
Dołącz do grona blisko 300 000 klientów na świecie,
które skorzystały z Kompasu Kariery

Znajdź trenera Kompasu Kariery już dziś

Wyszukiwarka