Kurs Finansowy Crown

Posłuchaj świadectw uczestników.

Chcę wziąć udział w Kursie

Jak długo trwa kurs?

Dziesięć rozdziałów (modułów) kursu jest tak zaprojektowanych, by każdy z nich można było przerobić w ciągu jednego tygodnia. Dlatego, przerabiany w trybie tygodniowym, kurs zajmuje dziesięć tygodni. Zalety dziesięciotygodniowego trybu. Ten kurs przynosi różne korzyści, nie tylko dotyczące finansów. Trzeba czasu, by wykorzystać go w pełni i wypracować nowe nawyki. Gdy uznajemy Chrystusa za swego Zbawiciela, zaczynamy też czynić Go Panem całego swojego życia. Wielu ludzi ma potrzebę dostosowania sposobu prowadzenia finansów do zasad wynikających ze Słowa Bożego. Uczestnicy kursu na całym świecie wskazują na następujące korzyści, jakie odnieśli dzięki temu kursowi:

 • pogłębienie więzi z Bogiem,
 • poświęcenie większej ilości czasu na zgłębianie Słowa Bożego,
 • większe oddanie modlitwie za innych,
 • zmniejszenie stopnia zadłużenia,
 • poprawienie umiejętności zarządzania finansami,
 • zwiększenie oszczędności.

Często gdy uczestnicy kursu nie znają się bliżej, dziesięć tygodni to dobry okres na nawiązanie relacji lub ich pogłębienie. Jest to dodatkowa korzyść z tego kursu!

Cel kursu?

Celem kursu finansowego Crown jest uczenie Bożych zasad finansowych po to, by ludzie głębiej poznawali Chrystusa i byli w pełni wolni do służenia Mu.

Polityka finansowa

 • Fundacja Crown nie wspiera, nie poleca ani nie sprzedaje żadnych inwestycji finansowych. Zabrania się używania powiązań z organizacją Crown w celu promowania jakichkolwiek produktów czy usług finansowych lub wywierania wpływu na ich sprzedaż.
 • Podręcznik uczestnika kursu finansowego Crown nie zawiera żadnych konkretnych porad inwestycyjnych. Zabrania się używania powiązań z Crown w celu udzielania takich porad.
 • Naszym pragnieniem jest, by koszt kursu nie był przeszkodą dla nikogo, kto chciałby w nim wziąć udział. Jeśli kurs okaże się dla ciebie wartościowy i zechcesz umożliwić innym udział w nim, możesz wpłacić darowiznę na ten cel tutaj: crown.org.pl/wsparcie.

Terminy Kursów

Skorzystaj z filtra poniżej lub zobacz widok w formie kalendarza.
czerwiec 2024
lipiec 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!

Chcę wziąć udział
w Kursie Finansowym Crown

Otrzymasz szczegółowe informacje na maila, wypełnienie formularza nie jest wiążące.

  Wyrażam zgodę na kontakt ws. mojego zgłoszenia na Kurs Finansowy Crown.

  Dziękujemy za chęć udziału w Kursie.
  Skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia szczegółów.

  Wysłaliśmy informacje na wskazany email. Sprawdź foldery SPAM, Oferty, Powiadomienia itp.