Jak pomagamy

Konferencja Crown

Biblia o finansach

Weź udział w konferencji

Dowiedz się, co Biblia mówi na temat pieniędzy

Twoje pieniądze mają ogromne znaczenie. Konferencja "Biblia o finansach" uczy sprawdzonych zasad związanych z pieniędzmi. Jest to wiedza, która będzie Twoim krokiem w kierunku prawdziwej finansowej wolności!

Każdy z nas o tym myśli, ale nie każdy o tym rozmawia

Jak osiągnąć finansową wolność?

Zdarzyło Ci się martwić o pieniądze? Myślałeś sobie o tym, że gdybyś tylko zarabiał tyle, co Twój znajomy to życie nigdy nie byłoby takie samo. Pozbyłbyś się wszystkich kłopotów i mógł cieszyć prawidziwą wolnością. Miałeś takie myśli? Pewnie tak. Każdego roku tysiące osób biorą udział w różnych konferencjach uczących drogi do "finansowej wolności". Szukają złotego środka, który kiedyś pomoże im odczuć finansową ulgę i zabierze troskę o pieniądze. I nawet jeśli uda im się zdobyć bogactwo, to wciąż nie daje to upragnionej wolności...

Przez tysiące lat, mało kto o tym mówił

Co Biblia naprawę mówi o pieniądzach

Możesz się cieszyć finansową wolnością, niekoniecznie zarabiając więcej. Wystarczy to, co posiadasz dzisiaj. Każdy z nas może zacząć swoją drogę do finansowej wolności, kiedy zrozumiemy i zaczniemy stosować sprawdzone, biblijne zasady zarządana pieniędzmi. Czy wiesz jak finanse mogą zmienić Twoje życie emocjonalne, zdrowie oraz relację z Bogiem? Dzięki tej konferencji zaczniesz panować na swoimi pieniędzmi.

Dowiedz się więcej
Dzień konferencji
1
Wykładowców
6
Dołącz do grona ponad 2000 osób, które wzięły udział w konferencji "Biblia o finansach"

Weź udział w konferencji

Zarejestruj się dzisiaj

Chcesz być spokojny o swoje finanse?

Już dziś możesz zdecydować o swojej finansowej przyszłości. Weź udział w najbardziej praktycznej konferencji uczącej biblijnego spojrzenia na kwestię finansów.

Wyjaśniamy zasady

Pomożemy Ci zrozumieć na czym polegają biblijne zasady zarządzania finansami, żebyś nabrał przekonania do ich stosowania.

Pokazujemy jak działają

Podzielimy się z Tobą życiowymi historiami, żebyś widział jakie przełożenie ma biblijne nauczanie na nasze życie.

Dajemy narzędzia stosowania

Po konferencji wrócisz do domu z konkrentnym planem i narzędziami, które od razu będziesz mógł zastosować.

Elżbieta WrotekUczestniczka konferencji

“Dzięki uczestnictwu w konferencji uporządkowałam całą swoją dotychczasową wiedzę dotyczącą zarządzania pieniędzmi i podjęłam pracę nad zmianą myślenia na temat pieniędzy na sposób biblijny. Wcześniej studiowałam MBA i zauważyłam, że niektóre moje poglądy w kwestii zarządzania pieniędzmi pochodziły „ze świata”. Dzisiaj z radością stwierdzam, że jestem wolna od myślenia kategoriami maksymalizacji zysku, wykorzystywania nadarzających się okazji i zakładania niekończącej się koniunktury.”

Skorzystaj z wyjątkowej możliwości

Terminy najbliższej konferencji "Biblia o finansach" znajdują się w zakładce Wydarzenia. Już dzisiaj możesz zdecydować o swoim finansowym przeznaczeniu!

Zarejestruj się na konferencję