Jak pomagamy

Kompas Kariery

Określ ścieżkę zawodową

Kompas Kariery – Career Direct ®

Test Career Direct ® w Polsce znany jako Kompas Kariery, to narzędzie, które pozwala określić predyspozycje zawodowe, trafnie wybrać kierunek edukacji i/lub kariery zawodowej.
Dowiedz się więcej
Z Kompasu skorzystało prawie 200 000 klientów na świecie, ponad 4 200 w Polsce.

Narzędzie rozwijane od ponad 20 lat

Test jest narzędziem międzynarodowym. Istnieje możliwość wypełniania testu i generowania raportów w 18 językach. Klient otrzymuje ponad 20 stronicowy raport, który ma przejrzystą i czytelną formę. Zalecamy wykonanie testu wraz z omówieniem doświadczonego trenera, który pomoże w analizie testu, wyciągnięciu poprawnych wniosków, opracowaniu planu działania.
Integralną częścią testu są zasoby dodatkowe dostępne on-line, które dodatkowo pomagają klientom w badaniu różnych opcji zawodowych.

Skorzystaj ze sprawdzonego narzędzia

Kompas Kariery pokazuje Ci unikalne możliwości rozwoju

Test Kompasu Kariery to narzędzie pomagające w odkryciu osobistego potencjału. Daje ci obiektywne spojrzenie na swoją osobowość, talenty, umiejętności, zdolności i preferowane wartości. Dzięki niemu uzyskujesz pewność, że wykorzystujesz potencjał, jakim zostałeś obdarowany przez Stwórcę. Unikniesz straty czasu, pieniędzy, frustracji, niedopasowania czy wypalenia zawodowego. Test Kompasu kariery pomoże ci w wyborze ścieżki edukacji, przekwalifikowania zawodowego, podjęcia decyzji o otwarciu własnej firmy itp.

Chcesz doświadczyć spełnienia zawodowego?

Osoby uczące się

Kompas Kariery pomaga uczniom oraz studentom podejmować właściwe decyzje związane z wyborem ścieżki kształcenia.

Osoby aktywne zawodowo

Jeśli czujesz brak zawodowego spełnienia lub jesteś chwilowo bezrobotny, Kompas Kariery pomoże Ci odkryć właściwą ścieżkę rozwoju kariery na etacie lub we własnej firmie.

Osoby podejmujące decyzje

Jeżeli zaproponowano Ci awans lub zmianę stanowiska, Kompas Kariery pomoże Ci określić, czy jest to właściwa droga, która zapewni Ci zawodowe spełnienie.

Kompas Kariery – Career Direct ®

Korzyści z zastosowania Kompasu Kariery w swoim życiu!

Wolność do bycia sobą i cieszenia się z tego kim jesteś!
Większą samoświadomość swoich mocnych i słabych stron
Wzmocnienie poczucia wartości,
Pewność siebie, odwagę
Spokój i harmonię
Lepszą wycenę własnych usług, własnej pracy
Odrzucanie propozycji które nie są z nami spójne
Zwiększoną efektywność
Zadowolenie, satysfakcję z wykonanej pracy

Opinie Klientów

Julia z WarszawyZrobiła Kompas Kariery

“Kompas pokazał mi że osoby które nie są twórcze są bardzo praktyczne i wierne w przestrzeganiu procedur. Dzięki temu dopiero w wieku 48 lat wyleczyłam się z kompleksów i w pełni zaakceptowałam siebie.”

Karolina21 lat

“Test Kompas Kariery Crown utwierdził mnie w moich wyborach dotyczących ścieżki zawodowej. Wyniki zachęciły mnie do działania i wiele doprecyzowały.”

KatarzynaMaturzystka, 19 lat

“Kompas Kariery pomógł mi w wybraniu odpowiedniego dla mnie kierunku studiów, poszerzając wybór i jednocześnie upewniając w wybranych studiach nie tylko mnie, ale także moją rodzinę. ...uzmysłowił mi moje silne i słabe strony... dał mi doskonałą możliwość do bardzo wczesnego określenia ścieżki kariery, na której czułabym się spełniona i możliwość do korzystania z moich silnych stron. Szczerze polecam.”

Anna i DariuszRodzice

“Kompas Kariery zafundowaliśmy naszej dorosłej córce, która stanęła przed wyborem dalszego kroku studiów lub pracy po ukończeniu licencjatu. Spotkanie było okazją do udzielenia córce wielkiego wsparcia i dowartościowania jej zalet, talentów, kompetencji i kwalifikacji. Polecamy wszystkim rodzicom.”

Aleksandra SzurekDoradca zawodowy, coach

“Uważam Kompas Kariery za najlepsze narzędzie dlatego, że jest bardzo dokładny diagnostycznie, ale także bada 4 bardzo ważne elementy (osobowość, umiejętności, wartości i zainteresowania), które należy rozpatrzeć przy określeniu czyjegoś profilu zawodowego.”

Kompas Kariery – Career Direct ®

Mądrze zarządzaj swoja kariera zawodową

Wyniki nie wskazują jednego konkretnego zawodu. Raport daje informację, która pomaga klientowi zrozumieć jego unikalny profil zawodowy i wybrać pracę, która dobrze do niego pasuje. Takie podejście jest bardzo dobre, ponieważ daje wybór ukazując kilka opcji pasujących do zainteresowań i talentów. Poprzez skorzystanie z części aplikacyjnej systemu Career Direct® klient będzie w stanie dokonać dobrego wyboru obszaru zawodowego. Ten proces uwzględniania umiejętności i zainteresowań w procesie wyboru zawodu może przydać się zarówno teraz, jak i w przyszłym zarządzaniu swoja karierą.

Aktywnych Konsultantów
66
Wykonanych testów w Polsce
4200
Dołącz do grona ponad 4200 osób, które wzięły udział w Kompasie Kariery Crown w Polsce!
Wypełnij test on-line, skorzystaj z opcji omówienia trenerskiego i ciesz się rezultatami. Ceny zaczynają się już od 450,00 zł.

Zrób swój test!

Dowiedz się więcej...