was successfully added to your cart.

Już od ponad 3 lat prowadzę mojego bloga.

W tym czasie dokonałam 60 wpisów, a blog zanotował prawie 50 tys. odwiedzin

Czytają go ludzie niemal z wszystkich kontynentów. Statystyki strony pokazują, że wchodzili na nią Czytelnicy z takich państw jak Peru, Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kenia, Chiny, Mongolia, Surinam, Katar, Chile, Japonia, Ekwador, Namibia, RPA, Australia, Tanzania, Senegal i wiele innych. Regularnie blog Finanse w Biblii odwiedzają mieszkańcy Polski, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Brazylii i Finlandii. Mam także stałego Czytelnika w Izraelu, zadeklarowanego ateistę, który wnikliwie zapoznaje się z treścią bloga i często przedstawia swoje ciekawe uwagi oraz spostrzeżenia. Ponad 120 osób otrzymuje mailem nowe pełne posty. Wiele osób zwraca się do mnie z prośbą o pomoc, modlitwę czy radę. Proszę wybaczcie mi, że nie zawsze moja odpowiedź jest natychmiastowa. Staram się odpowiadać  tak szybko jak to jest możliwe. W przyszłości dołożę wszelkich starań, aby reagować jak najszybciej. Cieszę się też, że mogłam usłużyć, zachęcić, dodać wiary, wskazać na Boga, czy też do Niego poprowadzić. Dziękuję serdecznie za miłe słowa wdzięczności, wsparcia i zachęty oraz za obserwowanie tego, co mam do powiedzenia, a raczej do napisania.

Pewnie myślicie, że chcę zakończyć prowadzenie bloga.

Nie, nic bardziej mylnego. Po prostu przychodzi czas na podsumowania i przyjrzenie się, czy nie należałoby coś zmienić, poprawić, udoskonalić. Czas popłynąć dalej. Łódka czeka, aby odbić od brzegu i dokonać zmian. W pierwszej kolejności – jak już zapewne zauważyliście – zmieniła się szata graficzna. Dodałam też w menu nową zakładkę, w której zebrane są posty dotyczące dziesięciny. Jest to temat, który cieszy się sporym zainteresowaniem. Jestem ciekawa Waszej opinii w kwestii tych nowości. Chciałabym, abyście też wypowiedzieli się na temat tego, czego Wam brakuje na tym blogu, a czego jest według Was za dużo. Na końcu wpisu znajduje się formularz, przez który możecie wyrazić swoje zdanie.

Jeszcze mam jedną ogromną prośbę.

Chciałabym bardzo wzbogacić mój blog o Wasze świadectwa Bożego działania w dziedzinie finansów. Chciałabym aby Czytelnicy widzieli Boże działanie w życiu innych. To byłaby wspaniała wymiana. Każdy z nas miałby możliwość usłużyć innym poprzez dowód Bożego działania. Jeżeli doświadczyliśmy Bożej obecności, Bożego cudu lub zapatrzenia nie powinniśmy tego trzymać wyłącznie dla siebie. Powinniśmy pokazać innym, jak wielki jest Bóg. Wówczas nasze świadectwo zyskuje wielką moc. W Biblii jest taki fragment, który obrazuje moc wypowiedzianego świadectwa. Oto on:
A oni zwyciężyli go przez krew Baranka i przez słowo świadectwa swojego, i nie umiłowali życia swojego tak, by raczej je obrać niż śmierć.” Dz. 12, 11.

Pozdrawiam Was serdecznie, błogosławię w Imieniu naszego Pana, Jezusa Chrystusa i jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie moim blogiem.

 

Artykuł zamieszczony za zgodą autorki, źródło: https://wp.me/p38O5l-UI

Polecane pozycje ze sklepu Crown

Kupując w naszym sklepie stajesz się częścią tego, jak pomagamy innym.

DANE FUNDACJI

Fundacja Crown
ul. Zamiejska 7
05-800 Pruszków

Coś nie działa? Napisz