Jak pomagamy

Kurs finansowy

Edukacja Finansowa Crown

Naucz się skutecznych zasad zarządzania finansami

Kurs finansowy Crown pomoże Ci zmienić Twoją finansową przyszłość

Finanse to dziedzina, która ma ogromny wpływ na nasze codzienne życie ale również na relację z Bogiem. Wielu ludziom sprawia sporo kłopotów, zmartwień i troski. Tymczasem Bóg troszczy się o człowieka i daje nam tak wiele cennych wskazówek w temacie finansów osobistych i zarządzania majątkiem.

7% całej Biblii mówi o zarządzaniu zasobami

Biblia zawiera ponadczasowe zasady zarządzania pieniędzmi

Co bardziej ukształtowało twoje spojrzenie na finanse osobiste w twoim życie, Biblia czy życiowe doświadczenie i przekonania panujące w społeczeństwie? Jakie są tego efekty? Boże zasady finansowe przemieniły życie wielu milionów ludzi na świecie. Twoje życie również w tej sferze może się zmienić. Bóg ma odpowiedź dla twojego życia w tej sferze.

Boże zasady zarządzania pieniędzmi

Kurs Finansowy Crown odpowiada na Twoje potrzeby

Kurs finansowy Crown uczy Bożych zasad zarządzania pieniędzmi i majątkiem, dotyka zagadnień takich jak: nasze postawy, sprawy, którym jesteśmy oddani, wartości, styl życia a wszystko to z perspektywy ostatecznego przeznaczenia człowieka, jakim jest wieczność.
Spośród programów Edukacji Finansowej Crown to właśnie kurs finansowy powoduje najgłębszą przemianę i efekty u uczestników.

Dowiedz się więcej
Spotkań
11
Godzin spotkań
20
Dołącz do grona ponad 2000 osób, które wzięły udział w Kursie Finansowym Crown

Weź udział w kursie

Wybierz Kurs Finansowy

Chcesz być spokojny o swoje finanse?

Już dziś możesz zdecydować o swojej finansowej przyszłości. Weź udział w najbardziej praktycznej konferencji uczącej biblijnego spojrzenia na kwestię finansów.

Kurs odpowiada na potrzeby

Jak unikać najbardziej powszechnych błędów w dziedzinie finansów. Jak wypracować drogę wyjścia z długów. Jak stworzyć dobrze działający budżet domowy. Jak zaplanować rozsądny system oszczędzania, inwestowania i obdarowywania, przekazać dzieciom podstawowe umiejętności zarządzania finansami. Jak pogłębić rozumienie znaczenia pracy i wieczności.
Jak dążyć do wolności finansowej. Jak uwolnić się od niepotrzebnych zmartwień.

Zagadnienia kursu

Boża odpowiedzialność a nasza odpowiedzialność. Praca. Długi. Źródła mądrej rady. Styl życia. Uczciwość. Dawanie Oszczędzanie i inwestowanie. Wieczność.

Zagadnienia praktyczne

Rejestr wydatków i budżet domowy. Osobisty bilans majątkowy. Strategia kuli śnieżnej. Lista długów i harmonogram spłaty długów. Rejestry operacji bankowych, gotówkowych, przy pomocy karty kredytowej, wydatków okresowych. Organizowanie majątku, testament. Cele życiowe.

MałgorzataNauczycielka ze Świdnicy

“Nawet nie przypuszczałam, że kurs tak zmieni mój styl życia. Nie byłam świadoma, że sprawy finansowe są tak bardzo powiązane z Bogiem, i że ja poprzez problemy finansowe lepiej poznam Boga i odnowię z Nim relacje.”

RoksanaManager ze Szczawna-Zdroju

“Te 10 tygodni kursu finansowego to było jedno z najlepiej zainwestowanych tygodni w moim życiu. To był początek mojej drogi z Bogiem. To był czas kształtowania mnie na nowo i zmiany mojego małżeństwa.”

KrystynaPrzedsiębiorca ze Świdnicy

“Kurs skłonił mnie do refleksji czy żyję w równowadze? Co jest moją odpowiedzialnością, a co nią nie jest? Za co powinnam wziąć odpowiedzialność? Jakie są moje możliwości? Co i jak musi być zmienione? Czy idę w sensownym kierunku? Czy mam dobrą Bożą wizję dla swojego życia? (...) Na kursie poznałam szereg istotnych wskazówek, jak porządkować swoją przestrzeń duchową i materialną. Uczyłam się czerpać zachętę, chodzić w odpocznieniu i cieszyć się codziennym życiem. Finanse to bardzo ważna sfera życia każdego z nas a kurs - dogłębne czytanie i rozważanie Bożego Słowa, pokazały mi jak żyć w zgodzie z Bożymi zasadami i poukładać swoje finanse, porządkować sprawy, wyznaczać cele i uwalniać swój potencjał, a także uczyć się świętować osiągnięcia, prowadzić święte i czyste życie pełne pasji i miłości dla Chrystusa.”

MartaPedagog i szkoleniowiec z Wałbrzycha

“Mój udział w kursie finansowym Crown pomógł mi zrozumieć jak mogę poradzić sobie z prowadzeniem finansów. Wiele się nauczyłam, bo niestety wcześniej nie uczono mnie jak zarządza się finansami.”

Skorzystaj z wyjątkowej możliwości

Weź udział w kursie finansowym i naucz się wprowadzać biblijne zasady zarządzania pieniędzmi.