was successfully added to your cart.

Kompas Kariery Crown – Career Direct ® jako narzędzie badawcze oparte jest na biblijnych zasadach zarządzania talentami oraz wyposażone w nowoczesny system profilowania zawodowego utworzony przy użyciu wysoko zaawansowanych metod statystycznych.

Zostań trenerem

Kompasu Kariery
Crown

Celem Kompasu Kariery jest pomoc ludziom w odkryciu tego, do jakiego zawodu zostali stworzeni. Dzięki wykorzystaniu nowatorskiego testu Career Direct®  i umiejętności doskonale wyszkolonych trenerów klienci odkrywają swoje powołanie. Poprzez wykorzystanie wiedzy z pomiaru psychometrycznego nasi trenerzy są w stanie pomagać ludziom stawać się odpowiedzialnymi zarządcami talentów jakie posiadają.

Jeżeli szczerze kochasz ludzi i posiadasz pasję pomagania innym w ich osobistym rozwoju, to stanie się Trenerem Kompasu Kariery może być świetnym narzędziem do realizowania tej pasji. Dzięki temu zobaczysz ludzi, którzy rozkwitają wykorzystując w życiu zawodowym posiadane talenty.

Weź udział w kursie online, który dostarczy ci specjalistycznej wiedzy i umiejętności, niezbędnych do bycia kompetentnym trenerem.

Poprzez procedurę rekrutacyjną staramy się uzyskać pewność, że nasi trenerzy podzielają nasze wartości oraz są odpowiednio obdarowani do szkolenia innych. Praca w Kursie online zajmuje ok. 60 godzin. Zaliczenie części praktycznej odbywa się w formie jednodniowego zjazdu.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o szkoleniu i wymogach, napisz do nas na adres: jmiara@crown.org.pl  lub zadzwoń 663 224 420.

 

Termin: Kurs można rozpocząć w dowolnym momencie

DANE FUNDACJI

Fundacja Crown
ul. Zamiejska 7
05-800 Pruszków

Coś nie działa? Napisz