was successfully added to your cart.

Finanse to dziedzina, która ma ogromny wpływ na nasze codzienne życie ale również na relację z Bogiem. Wielu ludziom sprawia sporo kłopotów, zmartwień i troski. Tymczasem Bóg troszczy się o człowieka i daje nam tak wiele cennych wskazówek w temacie finansów osobistych i zarządzania majątkiem.

Konferencja Biblia o finansach

pomoże Ci zmienić
Twoją finansową przyszłość

Co bardziej ukształtowało twoje spojrzenie na finanse osobiste w twoim życie, Biblia czy życiowe doświadczenie i przekonania panujące w społeczeństwie? Jakie są tego efekty? Boże zasady finansowe przemieniły życie wielu milionów ludzi na świecie. Twoje życie również w tej sferze może się zmienić. Bóg ma odpowiedź dla twojego życia w tej sferze.

ZAPRASZAMY

godz. od 9.00 do 17.00

rejestracja od godz. 8.30 – 9.00

Kościół Chrześcijański w Piasecznie, ulica Świętojańska 3, 05-500 Piaseczno

 

 

 1. Monika Sacewicz

Z wiązana jest z Edukacja finansową Crown od 2010 r., jako liderka i certyfikowany mówca i organizator konferencji. W finansach zdobywała wykształcenie jako samodzielna księgowa, pracując w biurze rachunkowym, później prowadząc finanse jednego z Kościołów w Polsce.  Z wykształcenia teolog, coach personalny, doradca zawodowy.

Prywatnie jest od 20 lat żoną  i matka dla 4-ki dzieci. Nie obce jej są codzienne dylematy i decyzje finansowe, jakie stawia przed nią życie w wieloosobowej rodzinie i prowadzenie własnej firmy

 1. Zdzisław Miara

Założyciel Edukacji Finansowej Crown w Polsce, Trener Kompasu Kariery i Personality ID, doradca biznesowy. Jest przewodniczącym Rady fundacji Edukacja Finansowa Crown.

Studia na kierunku „Matematyka Teoretyczna” ukończył w 1983 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Od 36 lat pracuje wraz z żoną w Ruchu Chrześcijańskim Mt28.

Mąż i ojciec dwóch dorosłych synów.

 1. Dawid Mrotek

Mieszka w Pruszkowie wraz z żoną Beatą i dwoma synami. Jest magistrem ekonomii w kierunku zarządzania oraz absolwentem II stopnia Europejskiej Akademii Planowania Finansowego. Od 2003 roku jest przedsiębiorcą i wraz z żoną właścicielem dwóch firm. Jedna z branży tłumaczeń biznesowych i druga zajmuje się doradztwem gospodarczym.

W 2008 roku był jednym z członków grupy inicjującej powstanie Edukacji Finansowej Crown w Polsce. Swoje doświadczenie zawodowe, talenty i umiejętności wykorzystuje, aby z pasją oraz wizją przyczyniać się do rozpowszechniania Bożych Zasad Finansowych. Wykorzystał to w pełni będąc liderem koordynującym wydanie materiałów na temat edukacji finansowej dla dzieci: „Dawaj, Oszczędzaj, Wydawaj” oraz „Sekret” oraz przez wiele lat prowadząc projekty z zakresu edukacji finansowej dla organizacji pozarządowych. Jest obecnie wice prezesem Zarządu i członkiem Rady Fundacji Edukacji Finansowej Crown. 

Osoba indywidualna = 40 zł    

Małżeństwo = 50 zł (wspólny podręcznik konferencyjny)

Cena zawiera:  podręcznik konferencyjny, poczęstunek kawowo-herbaciany, obiad

  Zgłoszenie na wydarzenie:

  Zaświadczam, iż zapoznałem się z Polityką prywatności i Regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.

  DANE FUNDACJI

  Fundacja Crown
  ul. Zamiejska 7
  05-800 Pruszków

  Coś nie działa? Napisz