Kontakt

Chrześcijański life coach, mentor i mówca, właścicielka firmy Nawigator Zmian, w której pomaga ludziom obierać właściwy kierunek zmian, tak by przeszli z miejsca frustracji do efektywnego działania.

Z wykształcenia jest teologiem, doradcą zawodowym i coachem personalnym, dlatego intensywnie wykorzystuje testy Career Direct i Personality I.D. w  określaniu ścieżki zawodowej i edukacyjnej swoich klientów.

Od 2010r, jest liderem i przede wszystkim mówcą Edukacji Finansowej Crown, organizatorem szkoleń i konferencji na temat zarządzania finansami w oparciu o wartości chrześcijańskie. W finansach zdobywała wykształcenie jako samodzielna księgowa, pracując w biurze rachunkowym, a potem przez 3 lata prowadząc finanse jednego z najszybciej rozwijających się Kościołów w Polsce. Prywatnie żona i mama czwórki dzieci, prowadząca przedsiębiorstwo wielobranżowe zwane dom . Nie obce jej są codzienne dylematy i decyzje finansowe, jakie stawia przed nią życie w wieloosobowej rodzinie oraz prowadzenie własnej firmy.