Kontakt

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, Katedry Psychologii – Doradztwo psychospołeczne (z elementami doradztwa zawodowego)

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP (pedagogika – doradztwo społeczne)

Żona, mama 3 dzieci. Katoliczka. Należę do wspólnoty Domowego Kościoła w Ruchu Światło – Życie. Jestem miłośniczką wędrówek górskich oraz dalekich i bliskich wypraw motocyklowych.

Z EFCrown zetknęłam się w 2013 roku w kwietniu podczas rekolekcji o finansach.  Od razu podjęliśmy decyzję o prowadzeniu budżetu zgodnie z Bożymi zasadami. I tak, wyszliśmy z długów, a nasza sytuacja finansowa polepsza się. W 2014 roku podczas kolejnych rekolekcji o finansach podjęłam decyzję, że chcę w ten sposób pomagać ludziom.

Pracowałam, w tym czasie,  na zlecenia jako szkoleniowiec. Moim pragnieniem była taka praca, która jednocześnie wspomagałaby budżet domowy i byłaby połączona ze służbą Bogu i ewangelizacją.

Pochodzę ze Szczecina i tu działam stacjonarnie. W dobie internetu, działam  też on line, bez ograniczeń terytorialnych.

Jestem Liderem Edukacji Finansowej oraz Trenerem Kompasu Kariery.

Jako Lider Edukacji Finansowej świetnie odnajduję się w pracy z grupą. Prowadzę Kursy Finansowe dla dorosłych oraz dla dzieci. Kursy dla dorosłych prowadzę stacjonarne oraz na skypie, natomiast kursy dla dzieci – stacjonarne – organizowane są w ramach spotkań pozalekcyjnych, a w roku szkolnym 2016/2017 zorganizowane zostały w szkole podstawowej w ramach zajęć technicznych (po uprzednim przedstawieniu oferty rodzicom i wyrażeniu przez nich zgody).

Jako Trener Kompasu Kariery prowadziłam szkolenia Kompasu Kariery w Polsce. Szkolenia odbywały się w stacjonarnie i z użyciem aplikacji messenger. Większość szkoleń oparta była o test edukacyjny. Aby promować tego typu narzędzia prowadziłam zajęcia z nowoczesnych metod poszukiwania pracy, oraz odkrywania swoich ścieżek zawodowych – zajęcia prowadzone były w szkole policealnej w Policach oraz Liceum katolickim w Szczecinie.

Prowadziłam także konferencję Biblia o pracy, która zorganizowana została w 2016 roku w Szczecinie.

Najlepiej czuję się prowadząc zajęcia (w ramach edukacji finansowej lub związanych z rynkiem pracy). Bardzo dobrze czuję się też w pracy z dziećmi.