Kontakt

Zaangażowani od 2012r.  w chrześcijańską Edukacją Finansową Crown.  Należą  do Wspólnoty Domowego Kościoła Ruchu Światło –Życie w Kościele Katolickim dla , której prowadzą regularnie rekolekcje i seminaria  o tematyce Bożej ekonomii.

Są certyfikowanymi liderami Edukacji Finansowej Crown.  Prowadzą Kursy Finansowe stacjonarne na Dolnym Śląsku , poprzez skype,  oraz  konferencje pomagając ludziom we wdrażaniu Bożych zasad w codziennym życiu.

Izabela– w 1993 r. ukończyła Instytut Kultury Fizycznej na Uniwersytecie Szczecińskim z tytułem magistra, a w 2002r. studia podyplomowe Doradztwa Personalnego na Katedrze Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego . Jest certyfikowanym wykładowcą i liderem EFC oraz konsultantem Kompasu Kariery i konsultantem PID do budowania mocnych zespołów. Jako mówca wystąpiła na konferencji w Szczecinie, Opolu, Krakowie, we Wrocławiu, w Świdnicy, w Paradyżu oraz w Lubinie. Ma doświadczenie w pracy ze środowiskiem nauczycieli oraz młodzieżą dotyczące m.inn edukacji finansowej. W 2016 r. zorganizowała i przeprowadziła w Lubinie I Konferencję dla młodzieży gimnazjalnej o ww. tematyce.

W 2015r. założyła Wspólnotę Miriam w Lubinie , w której jest liderem.

Od 2016r. jest Przewodniczącą Rady Fundacji Tuba.

Paweł- jest certyfikowanym liderem Edukacji Finansowej Crown oraz konsultantem PID.Od blisko 20 lat zawodowo związany z japońskim koncernem TOYOTA. Jako doradca techniczny serwisu,  w ciągu długoletniej i wytrwałej pracy nad doskonaleniem jej  jakości , sześciokrotnie  zdobył wraz ze swoimi  współpracownikami Autoryzowanej Stacji Dealerskiej TOYOTY Dobrygowski w Lubinie  nagrodę dla Dealer Roku 2010,2011,2012,2013,2014,2016.

Swoją aktywność wykorzystuje nie tylko na polu zawodowym, od 2014r  angażuje się w posługę we wspólnocie  Mężczyźni Św. Józefa.

Mieszkają w Lubinie, na Dolnym Śląsku.

Oboje lubią aktywny tryb życia, szczególnie sporty zimowe oraz taniec towarzyski.