Kontakt

513 660 491

istyczen@crown.org.pl

Moja pasją jest praca z ludźmi w zakresie zarządzania finansami osobistymi i rozwoju osobistego.

Aktywnie wspieram i propaguję rozwój osobisty, zawodowy, finansowy i duchowy w oparciu o chrześcijański system wartości, poprzez szkolenia, coaching i pomoc innym w odkrywaniu i używaniu złożonego w nich przez Boga potencjału.

Jestem żoną, matką dwójki nastolatków. Osobą, która mimo życia w świecie przesiąkniętym konsumpcją, od jakiegoś czasu odkrywa drogę – prostszą, wolną od zachcianek, które świat naokoło próbuje we mnie wykreować. Drogę, która sprawia, że w Bogu odnajduję sens mojego życia, pasję, podstawę do zadowolenia i wdzięczności, wewnętrzny pokój, radość i spełnienie.

Jestem z wykształcenia magistrem ekonomii. Ukończyłam Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w kierunku zarządzanie i marketing. W 2017 uzyskałam dyplom studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Teologiczno – Społecznej w Warszawie w kierunku coaching i mentoring.

Mam ponad 20 letnie doświadczenie w pracy lokalnego kościoła i organizacji non profit w sferze zarządczej i finansowej.

Współtworzyłam i pracowałam wolontaryjnie dla Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego w Świdnicy. Aktualnie wspieram Misję w Ugandzie angażując się w projekty Wielkopolskiego Stowarzyszenia Edukacyjnego. Od 2014 jestem członkiem Stowarzyszenia na rzecz Wsparcia Dziecka i Rodziny Emmanuel w Jeleniej Górze.

Od 2010 roku jestem związana z Edukacją Finansową Crown w Polsce, od 2016 także fundatorem Fundacji Edukacja Finansowa Crown i przewodniczącą Rady.

Jako certyfikowany lider i wykładowca tej organizacji, prowadzę kursy finansowe stacjonarne i skype, wykłady i seminaria w tematyce biblijnej perspektywy na finanse i zarządzania majątkiem.

Mam doświadczenie także jako nauczyciel sprawdzający kursy liderów Crown na platformie internetowej.

Jako trener Kompasu Kariery pomagam ludziom odkrywać potencjał, jakim zostali obdarzeni i właściwie nim zarządzać.

Działalność w ramach Crown prowadzę na Dolnym Śląsku jak i na terenie całego kraju poprzez skype.

Współpracuję z kościołami z różnych denominacji.