Kontakt

Są małżeństwem od 1988 roku, rodzicami od 1998 roku.. Związani z Ruchem Światło-Życie, członkowie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, służą małżeństwom w Domowym Kościele, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie, między innymi organizując i prowadząc rekolekcje dla małżeństw na temat „Jedność małżeńska a finanse” oraz seminarium „Finanse po Bożemu”. Są liderami i wykładowcami Edukacji Finansowej Crown. Prowadzą kursy finansowe Crown oraz kursy dla narzeczonych „Radość i Nadzieja”. Prowadzą spotkania biblijne z cyklu „Boże rozwiązania” oraz wykłady dla rodziców na temat: „Jak wychowywać dzieci do odpowiedzialności finansowej”. Piszą artykuły do kwartalnika „List DK”.

Elżbieta jest absolwentką Politechniki Warszawskiej wydziałów: Inżynierii Lądowej oraz Szkoły Biznesu. Pracowała zawodowo jako inżynier budownictwa drogowego, nauczyciel w technikum, konsultant w banku inwestycyjnym oraz asystentka prezesa w firmie handlowej. Obecnie jest trenerem rozwoju osobistego posługującym się Kompasem Kariery Crown oraz PID, napisała książki pt. Pułapki na drodze do wolności finansowej” i “Jedność małżeńska a finanse”. Od 2014 roku jest członkiem Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Świeckich.

Mirosław Wrotek jest absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych począwszy od front-line do wyższych stanowisk kierowniczych. Prowadził własną działalność gospodarczą, kierował departamentami sprzedaży, zarządzał firmą. Obecnie pracuje jako manager w firmie telekomunikacyjnej.

Działamy globalnie w ramach Kościoła katolickiego oraz wspólnoty Domowego Kościoła, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie, lokalnie w Warszawie, w parafii pw. św. Anny w Wilanowie.

Jesteśmy wykładowcami na konferencjach „Biblia o Finansach”.

Prowadzimy kursy finansowe Crown.

Elżbieta jest trenerem rozwoju osobistego posługującym się Kompasem Kariery Crown i PID.