Kontakt

tel. 501 956 061
aczech@crown.org.pl

Jesteśmy małżeństwem od 89r., mamy dwie dorosłe i zamężne córki oraz wnuki. Z Edukacją Finansową Crown jesteśmy związani od 2012r., certyfikowani liderzy, wykładowcy oraz fundatorzy  Edukacji Finansowej Crown. Posiadamy doświadczenie jako organizatorzy konferencji  oraz praktycznych kursów finansowych stacjonarnych jak i na Skype. Obydwoje jesteśmy konsultantami Personality ID (od 2014 roku). Na bazie własnego doświadczenia przygotowaliśmy skrypt ułatwiający liderowi poprowadzenie kursu finansowego na Skype jak i stacjonarnego. Bóg przygotował nas do tej służby poprzez osobiste wielomiesięczne bardzo trudne doświadczenie i wieloletnią naszą ścieżkę zawodową.

Anna – posiadam wyższe wykształcenie ekonomiczne, kilkunastoletnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego. Obecnie prowadzę biuro rachunkowe, w którym zatrudniam pracowników oraz wspieram studentów w uzyskaniu praktyki w zawodzie księgowego. Przez kilka lat poza pracą na etacie angażowałam się w prowadzenie kursów zawodowych w firmach szkoleniowych. Ponadto od 2013r. jestem konsultantem Kompasu Kariery oraz opiekunem grupy konsultantów.

Czesław – posiada wyższe wykształcenie teologiczne, ponad trzydziestoletnie doświadczenie jako mówca, organizator kursów Biblijnych i grup studium Biblii, katecheta. Ma doświadczenie także jako nauczyciel sprawdzający kursy liderów Crown na platformie internetowej.

Działamy na terenie województwa Zachodniopomorskiego, szczególnie Szczecin i okolice