Konferencja Biblia o finansach - Kraków - Crown
was successfully added to your cart.

Finanse to dziedzina, która ma ogromny wpływ na nasze codzienne życie ale również na relację z Bogiem. Wielu ludziom sprawia sporo kłopotów, zmartwień i troski. Tymczasem Bóg troszczy się o człowieka i daje nam tak wiele cennych wskazówek w temacie finansów osobistych i zarządzania majątkiem.

Konferencja Biblia o finansach

pomoże Ci zmienić
Twoją finansową przyszłość

Co bardziej ukształtowało twoje spojrzenie na finanse osobiste w twoim życie, Biblia czy życiowe doświadczenie i przekonania panujące w społeczeństwie? Jakie są tego efekty? Boże zasady finansowe przemieniły życie wielu milionów ludzi na świecie. Twoje życie również w tej sferze może się zmienić. Bóg ma odpowiedź dla twojego życia w tej sferze.

Termin

14 września 2019

Godziny 9:00 – 18:00

Miejsce

Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”

Kraków ul. Totus Tuus 34

Organizatorzy

Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców Talent 

Edukacja Finansowa Crown

Nad konferencją patronat honorowy przyjął Arcybiskup Marek Jędraszewski Metropolita Krakowski

Zobacz

Mówcami podczas konferencji będą: 

Wojciech Nowicki

Zaangażowany w Edukację Finansową Crown niemal od początku jej istnienia w Polsce,
w 2009 ukoń­czył kurs liderów Crown, a w maju 2010 uzyskał certyfikat mówcy a od 2018 roku pełni rolę prezesa Fundacji Crown. Współautor książki „Uzdrowienie finansów, jak z bożą pomocą wyjść z długów”.

Członek Wspólnoty Genezaret.

Zaangażowany w Radzie Ekonomicznej Parafii pw. Wszystkich Świętych w Tarnowie Podgórnym.

Zawodowo jest trenerem biznesu- wspiera liderów w podnoszeniu efektywności własnej i podwładnych,  pomaga w rozwoju  zaangażowania i odpowiedzialności ludzi na wszystkich szczeblach organizacji.

Konsultant Kompasu Kariery.

Członek Zarządu Tarnowskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców.

Katarzyna i Jacek Korzeniewscy

Katarzyna i Jacek Korzeniewscy są małżeństwem od 22 lat. Mają dwie córki Patrycję 21 lat i Julię 16 lat.
Oboje od wielu lat związani z branżą finansową, Kasia jako księgowa w spółkach prawa handlowego, Jacek jako menadżer i trener w branży ubezpieczeń życiowych oraz majątkowych.
Od kilku lat wspólnie prowadzą firmę w szeroko rozumianej branży finansowej oraz rozwijają kolejną dziedzinę jaką jest wynajem nieruchomości na cele biznesowe.

8 lat temu pierwszy raz zetknęli się z tematyką Bożych zasad zarządzania finansami, które tak bardzo dotknęły ich serc, że postanowili mówić o tym innym ludziom. Poznane zasady zrewolucjonizowały ich życie, czego skutkiem była zmiana miejsca zamieszkania, formy zatrudnienia oraz sposobu postrzegania spraw finansowych biznesowych i rodzinnych.

Jako Liderzy Edukacji Finansowej Crown prowadzą konferencje Biblia o finansach, kursy finansowe oraz inne prelekcje i wykłady związane z tematem Bożych zasad finansowych.

Od kilku miesięcy rozwijają swoje umiejętności w klubie Toastmasters, starając się być jeszcze bardziej kompetentnymi mówcami.

Oboje pasjonują się podróżami w nowe miejsca z rodziną i przyjaciółmi.

Artur Kalicki 

Od 1991 r. szczęśliwy mąż Iwony, ojciec dwóch synów i dwóch pełnoletnich już córek, członek Rady Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT, certyfikowany lider i mówca Edukacji Finansowej Crown. Od 2008 roku wraz z żoną Iwoną uczy jak efektywnie zarządzać finansami rodzinnymi i firmowymi, jak oddzielać finanse osobiste od firmowych, jak prowadzić domowe budżety z rozwagą. Współtwórca Klubu Przedsiębiorców TABGHA. Jest trenerem i doradcą biznesowym. Zarządza kilkoma działami rodzinnego biznesu.

Artur pracując z ludźmi dostrzegł istotną lukę pomiędzy tym, co uczestnicy konferencji i kursów wiedzą, a co stosują na co dzień. Poszukując skutecznej metody pracy nad własnym rozwojem, w 2010 roku zainteresował się programami rozwoju liderów i skutecznie przeprowadza uczestników przez zmianę jaką jest budowanie nawyków.

Uprawia narciarstwo alpejskie oraz Nordic Walking.

Kontakt do organizatora:

BoFKrakow@gmail.com 602 488 642 

Konto do wpłat dedykowane konferencji w Krakowie prowadzone przez Fundację Edukacja Finansowa Crown:

15 1750 0012 0000 0000 4116 9931

Koszt Uczestnictwa

100 zł

Cena zawiera: materiały konferencyjne, obiad, przerwy słodko-kawowe, owoce.

Istnieje możliwość dofinansowania części kosztów – nie chcemy aby pieniądze były przeszkodą – napisz do nas na adres poniżej!
Mail: BoFKrakow@gmail.com

Zgłoszenie na wydarzenie:

Zaświadczam iż zapoznałem się z Polityką prywatności i Regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera Fundacji Edukacji Finansowej Crown

Krotoszyn
Next Post

DANE FUNDACJI

Edukacja Finansowa Crown
ul. Lokajskiego 16/18
02-793 Warszawa

Coś nie działa? Napisz

X