Jak pomagamy

Edukacja Finansowa

Dzieci i młodzieży

Zainwestuj w finansową edukację swojego dziecka razem z EFCrown!

Edukacja Finansowa Dzieci i Młodzieży

Rodzice i nauczyciele poświęcają kilkanaście lat na przygotowanie dzieci i młodzieży do zawodu, a tylko kilka godzin przeznaczają na uczenie dzieci właściwego podejścia do pieniędzy, jakie zarobią w czasie kariery zawodowej, i sposobów ich wykorzystywania. Jeśli chcemy, aby nasze dzieci miały „lepszą przyszłość” i nie doświadczały problemów finansowych w dorosłym życiu, musimy zacząć edukować je w tej dziedzinie. Nawet gdybyśmy tego bardzo chcieli, wiedza o zarządzaniu pieniędzmi nie spadnie im w magiczny sposób prosto z nieba! Potrzebujemy nauczyć dzieci i młodzież Bożych zasad zarządzania pieniędzmi, zanim świat wpoi im swoje zasady.

Z Kompasu skorzystało prawie 200 000 klientów

Narzędzie rozwijane od ponad 20 lat

Kompas Kariery Crown został zaprojektowany z myślą o międzynarodowym wykorzystaniu.
Narzędzie testowe jest dostępne w osiemnastu językach. Test może być wykonany w jakimś języku a raport może na życzenie być wygenerowany w innym dostępnym języku. Klient otrzymuje przeszło 20- stronicowy spersonalizowany raport. Raport szczegółowy jest przejrzysty i łatwy do czytania, ale uchwycenie całej informacji w spójny obraz i wyciągnięcie z tego poprawnych wniosków co do najbardziej optymalnego kierunku w życiu wymaga pracy z doradcą lub coachem. Istnieją również dodatkowe zasoby, które pomagają klientom w badaniu różnych opcji edukacyjnych i zawodowych, które dopasowane są do ich unikalnego zawodowego kształtu.

Skorzystaj z oferty edukacji finansowej Crown dla dzieci i młodzieży

Zapewnij dziecku dobrą przyszłość

Za nauczanie i wychowywanie chrześcijańskie odpowiedzialne są trzy środowiska: dom rodzinny, szkoła i Kościół. Dla każdego z nich Edukacja Finansowa Crown przygotowała materiały będące znakomitą pomocą dydaktyczną. Podręczniki dla dzieci i rodziców lub nauczycieli mogą być włączane do systematycznego nauczania w szkole niedzielnej, jak tez stanowić tematykę zajęć rekolekcyjnych dla dzieci i młodzieży. Oferta wydawnicza dostosowana została pod względem treści i metody do wieku i percepcji dzieci.

Dowiedz się więcej
Publikacje w sklepie Crown
10
Czas trwania warsztatów
6 godzin
Już ponad 569 młodych ludzi skorzystało z edukacji finansowej

Zobacz jakie mamy materiały do dzieci i młodzieży

Odwiedź sklep Crown

Skorzystaj z najlepszych narzędzi

Oferta edukacji finansowej dla dzieci i młodzieży

Publikacje

Publikacje EFCrown dostarczają rodzicom do pracy w domu m.in. opowiadania oparte o historie biblijne inspirujące do zabaw i rozmów z dziećmi na temat pieniędzy ale także dodatkowe materiały do ćwiczeń, pytania, pomocnicze arkusze i plany nauczania.

Liderzy

Liderzy EFCrown korzystający z ofert szkoleń w ramach Fundacji zostali przygotowani i przeszkoleni, by w swoich środowiskach docierać z oferta warsztatową dla rodziców, dzieci i młodzieży w ramach edukacji finansowej.

Warsztaty

Oferta warsztatów dla rodziców i dzieci pomaga zadbać o finansową przyszłość najmłodszych. Proponowana forma pracy i warsztatu pozwala rodzicom na zaangażowanie i użycie ich osobistego potencjału i doświadczenia w nauce i zabawie z dziećmi.

Zapisz dziecko na warsztaty

Warsztaty dla młodzieży przygotowane są w opcji świeckiej dla szkół, ośrodków wychowawczych, domów dziecka itp. instytucji ale także dla wspólnot chrześcijańskich uwzględniając biblijną perspektywę zarządzania finansami. Młodzież poprzez dyskusje, pracę w grupach i indywidualnie ma okazję zapoznać się z zagadnieniami dotyczącymi m.in:
różnicy w percepcji finansowych pojęć, poznać kluczowe zasady ekonomiczne i pojęcia, pożądane w zarządzaniu finansami nawyki, poznać źródła przychodów dostępnych w ich wieku i najczęstsze sposoby wydatkowania pieniędzy, kryteria wyboru kont bankowych dla młodych i dostrzec ważne różnice pomiędzy bankami a parabankami.

Dowiedz się więcej o Kompasie Kariery