Jak pomagamy

Edukacja Finansowa

Dzieci i młodzieży

Zainwestuj w finansową edukację swojego dziecka razem z EFCrown!

Edukacja Finansowa Dzieci i Młodzieży

Rodzice i nauczyciele poświęcają kilkanaście lat na przygotowanie dzieci i młodzieży do zawodu, a tylko kilka godzin przeznaczają na uczenie dzieci właściwego podejścia do pieniędzy, jakie zarobią w czasie kariery zawodowej, i sposobów ich wykorzystywania. Jeśli chcemy, aby nasze dzieci miały „lepszą przyszłość” i nie doświadczały problemów finansowych w dorosłym życiu, musimy zacząć edukować je w tej dziedzinie. Nawet gdybyśmy tego bardzo chcieli, wiedza o zarządzaniu pieniędzmi nie spadnie im w magiczny sposób prosto z nieba! Potrzebujemy nauczyć dzieci i młodzież Bożych zasad zarządzania pieniędzmi, zanim świat wpoi im swoje zasady.

Z Kompasu skorzystało prawie 200 000 klientów

Narzędzie rozwijane od ponad 20 lat

Kompas Kariery Crown został zaprojektowany z myślą o międzynarodowym wykorzystaniu.
Narzędzie testowe jest dostępne w osiemnastu językach. Test może być wykonany w jakimś języku a raport może na życzenie być wygenerowany w innym dostępnym języku. Klient otrzymuje przeszło 20- stronicowy spersonalizowany raport. Raport szczegółowy jest przejrzysty i łatwy do czytania, ale uchwycenie całej informacji w spójny obraz i wyciągnięcie z tego poprawnych wniosków co do najbardziej optymalnego kierunku w życiu wymaga pracy z doradcą lub coachem. Istnieją również dodatkowe zasoby, które pomagają klientom w badaniu różnych opcji edukacyjnych i zawodowych, które dopasowane są do ich unikalnego zawodowego kształtu.

Skorzystaj z oferty edukacji finansowej Crown dla dzieci i młodzieży

Zapewnij dziecku dobrą przyszłość

Za nauczanie i wychowywanie chrześcijańskie odpowiedzialne są trzy środowiska: dom rodzinny, szkoła i Kościół. Dla każdego z nich Edukacja Finansowa Crown przygotowała materiały będące znakomitą pomocą dydaktyczną. Podręczniki dla dzieci i rodziców lub nauczycieli mogą być włączane do systematycznego nauczania w szkole niedzielnej, jak tez stanowić tematykę zajęć rekolekcyjnych dla dzieci i młodzieży. Oferta wydawnicza dostosowana została pod względem treści i metody do wieku i percepcji dzieci.

Dowiedz się więcej
Publikacje w sklepie Crown
10
Czas trwania warsztatów
6 godzin
Już ponad 569 młodych ludzi skorzystało z edukacji finansowej

Zobacz jakie mamy materiały do dzieci i młodzieży

Odwiedź sklep Crown

Skorzystaj z najlepszych narzędzi

Oferta edukacji finansowej dla dzieci i młodzieży

Publikacje

Publikacje EFCrown dostarczają rodzicom do pracy w domu m.in. opowiadania oparte o historie biblijne inspirujące do zabaw i rozmów z dziećmi na temat pieniędzy ale także dodatkowe materiały do ćwiczeń, pytania, pomocnicze arkusze i plany nauczania.

Liderzy

Liderzy EFCrown korzystający z ofert szkoleń w ramach Fundacji zostali przygotowani i przeszkoleni, by w swoich środowiskach docierać z oferta warsztatową dla rodziców, dzieci i młodzieży w ramach edukacji finansowej.

Warsztaty

Oferta warsztatów dla rodziców i dzieci pomaga zadbać o finansową przyszłość najmłodszych. Proponowana forma pracy i warsztatu pozwala rodzicom na zaangażowanie i użycie ich osobistego potencjału i doświadczenia w nauce i zabawie z dziećmi.

Julia z WarszawyZrobiła Kompas Kariery

“Kompas pokazał mi że osoby które nie są twórcze są bardzo praktyczne i wierne w przestrzeganiu procedur. Dzięki temu dopiero w wieku 48 lat wyleczyłam się z kompleksów i w pełni zaakceptowałam siebie.”

Halina NowakSamotna matka, uczestniczka konferencji

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum semper orci sit amet euismod. Suspendisse potenti. Duis ut mattis erat. Nam condimentum arcu justo, et semper neque congue nec.”

Andrzej NowickiUczestnik konferencji

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum semper orci sit amet euismod. Suspendisse potenti. Duis ut mattis erat. Nam condimentum arcu justo, et semper neque congue nec.”

Monika KowalskaPrzedsiębiorca, uczestniczka konferencji

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum semper orci sit amet euismod. Suspendisse potenti. Duis ut mattis erat. Nam condimentum arcu justo, et semper neque congue nec.”

Zapisz dziecko na warsztaty

Warsztaty dla młodzieży przygotowane są w opcji świeckiej dla szkół, ośrodków wychowawczych, domów dziecka itp. instytucji ale także dla wspólnot chrześcijańskich uwzględniając biblijną perspektywę zarządzania finansami. Młodzież poprzez dyskusje, pracę w grupach i indywidualnie ma okazję zapoznać się z zagadnieniami dotyczącymi m.in:
różnicy w percepcji finansowych pojęć, poznać kluczowe zasady ekonomiczne i pojęcia, pożądane w zarządzaniu finansami nawyki, poznać źródła przychodów dostępnych w ich wieku i najczęstsze sposoby wydatkowania pieniędzy, kryteria wyboru kont bankowych dla młodych i dostrzec ważne różnice pomiędzy bankami a parabankami.

Dowiedz się więcej o Kompasie Kariery