was successfully added to your cart.

Finanse to dziedzina, która ma ogromny wpływ na nasze codzienne życie ale również na relację z Bogiem. Wielu ludziom sprawia sporo kłopotów, zmartwień i troski. Tymczasem Bóg troszczy się o człowieka i daje nam tak wiele cennych wskazówek w temacie finansów osobistych i zarządzania majątkiem.

Kurs finansowy Crown

pomoże Ci zmienić
Twoją finansową przyszłość

Co bardziej ukształtowało twoje spojrzenie na finanse osobiste w twoim życie, Biblia czy życiowe doświadczenie i przekonania panujące w społeczeństwie? Jakie są tego efekty? Boże zasady finansowe przemieniły życie wielu milionów ludzi na świecie. Twoje życie również w tej sferze może się zmienić. Bóg ma odpowiedź dla twojego życia w tej sferze.

Praktyczny kurs finansowy dla PRZEDSIĘBIORCÓW

Spotkanie organizacyjne:  27.03.2018 godzina 18:00

Miejsce:  Szczecin – Drzetowo

Program przeznaczony dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą w korelacji z budżetem domowym. Część ćwiczeniowa prowadzona przez Annę Czech, na co dzień prowadzi Biuro Rachunkowe jest pracodawcą. Posiada doświadczenie w pracy na stanowisku głównego księgowego oraz wykształcenie i doświadczenie w organizacji i zarządzaniu. Moduł poszerzony został opracowany na bazie własnego doświadczenie i wykorzystania w życiu codziennym. Poznanie Biblii w kwestii finansów poprowadzi Czesław Czech, absolwent seminarium teologicznego.

Zgłoszenie na wydarzenie:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera Fundacji Edukacji Finansowej Crown